На главную
cтраницу
Концепции,
программы,
сопровождение
Управление
дошкольным
заведением
Методическая
работа с
педагогами
Психологическая
служба в ДУЗ
Организация
деятельности
дошкольников
Аттестация
педагогов
Благодарности,
отзывы,
поздравления
Написать
в гостевую
книгу
Добавить сообщение Всего 1543 записей
   13.05.2011 20:32
 Яна
Екатерина Леонидовна, подскажите, пожалуйста, где можно найти материал о дресс-коде воспитателя ДУЗ?

Комментарий: Только в обсуждениях на форумах. Первая мысль, которая появилась при прочтении вопроса: за чей счет будет дресс-код?Требовать у воспитателя определенной формы одежды за его зарплату мы не вправе. В любом поисковике запросите "дресс- код для воспитателя" и прочтёте мнение коллег и родителей по этому поводу.

   12.05.2011 19:47
 Ольга
Катерино Леонідівно, скажіть будь ласка, чи може завідуюча ДНЗ перевести вихователя, який працює в групі компенсуючого типу на групу загального розвитку (не за власним бажанням вихователя), якщо у вихователя вища, але не фахова освіта (вчитель початкових класів). Підкажіть де знайти законодавчу базу. Щиро вдячна!

Комментарий: Подивіться, будь ласка, Кодекс законів про працю України, це знаходиться тут:http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=322-08 статті 32 і 33.

   12.05.2011 18:41
 Анастасія
Катерино Леонідівно!Чи можуть бути розроблені педагогами конспекти занять для розвитку креативності в дошкільників?

Комментарий: Ні. Креативність - це якість, творчість - процес. Є інші форми розвитку крім занять.

   12.05.2011 17:27
 Наталя
   кузнецовськ
Де знайти рекомендації щодо організації самоосвіти педагогів у ДНЗ (форма ведення, висвітлення результатів, аналіз).Наперед дякую.Шкодую, що не візьму участі в "Літній школі"делегуємо цьогоріч завідувачів).Але всі ваші слухачі подумки будуть з вами! Успіхів!

Комментарий: У 2001 році видавалися методичні рекомендації. Розумію, що давно. Обіцяю до кінця червня написати і розмістити на сайті в розділі "Методична робота з педагогічними кадрами" (на головній сторінці праворуч) необхідний матеріал.

   12.05.2011 14:36
 методист
   Запорожье
Уважаемая Екатерина Леонидовна, разъясните, пожалуйста, как в правовом поле осуществить переход на комплексную программу "Дитина в дошкільні роки". Правомерно ли требование департамента образования, науки, молодежи и спорта г. Запорожья о работе ДУЗ с приоритетным направлением работы только по Базовой программе?

Комментарий: Требование неправомерно.

   12.05.2011 14:31
 наталія
Катерино Леонідівно, скажіть будь ласка, які актуальні питання будуть висвітлюватися в "Пріоритетних напрямах ... в 2011 - 2012н.р."

Комментарий: Питань, як завжди, багато. Основні: Філософія програми «Дитина в дошкільні роки» - діяльнісний підхід; Пропонуємо для обговорення на серпневих нарадах; Матеріали до третіх Педагогічних читань; Рекомендуємо провести проблемний семінар з проблеми насильства; Методичні особливості проведення проблемних семінарів у дошкільному навчальному закладі тощо. Для кожної категорії педагогів ДНЗ віднайдеться щось новеньке та цікаве.

   12.05.2011 14:28
 Татьяна
   Енергодар
В чем состоит специфика методического сопровождения компенсирующих групп (ЗПР, ЗРР), а также осуществление контроля работы и ведения документации учителя-логопеда и дефектолога?

Комментарий: Обратитесь за консультацией на кафедру реабилитационной педагогики нашей академии. Ответ достаточно громоздкий по размеру и не обойтись без серьёзной консультации. Если не будете удовлетворены ответом, звоните мне по телефону 222-04-67.

   12.05.2011 14:27
 Ірина та Світлана
   Запоріжжя
Доброго Вам дня, Катерино Леонідівно! Хотілося б дізнатися про Ваше ставлення до проблем, окреслених в телепрограмі на каналі СТБ 10.05.11 - знущання над дітьми, поганий стан матеріальної бази, організація харчування тощо. Чи вважаєте Ви, що в нашому дошкіллі настільки все страшно і винні в цьому працівники ДНЗ? Як Ви відноситесь до встановлення в групах ДНЗ відеокамер для стеження за роботою вихователів з боку батьків? адміністрації ДНЗ? Дякуємо.

Комментарий: Якщо знайдете цей сюжет, буду вдячна. Я, на жаль, не змогла його побачити.

   12.05.2011 14:26
 Ирина
   Запорожье
Уважаемая Екатерина Леонидовна! Обязательно ли создание портфолио для воспитателей?

Комментарий: Нет. Это прерогатива администрации.

   12.05.2011 14:24
 Наташа
Уважаемая Екатерина Леонидовна! Скажите, пожалуйста, обязательно ли работать с детьми старшего дошкольного возраста по программе "Уверенный старт".

Комментарий: Нет. Вы можете работать по комплексной образовательной программе "Дитина в дошкільні роки", которая имеет такой же гриф МОН, но при этом охватывает все разделы и направления развития, обучения и воспитания ребёнка.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155